Publikováno Napsat komentář

Jak vyčistit koženou kabelku

Kabelka neodmyslitelně patří do výbavy každé dámy, a vzhledem k četnosti jejího použití je potřeba se o ni také dobře starat. Tím spíše pokud je kabelka kožená. Jsou však okamžiky, kdy ani pečlivá starost o kabelku nepomůže a v nestřežený moment se kabelka ušpiní. Avšak před tím, než vás začnou chytat chmury, že se budete muset se svou oblíbenou koženou kabelkou rozloučit, vyzkoušejte některou z rad, kterou vám v tomto článku ukážeme.

Pokračování textu Jak vyčistit koženou kabelku
Publikováno Napsat komentář

Tipy, jak vybrat ideální kabelku

Kabelka patří ke každé dámě jako máloco. A také proto je potřeba vždy vybrat co nejvhodnější kabelku, aby imponovala vaší postavě a doladila váš originální styl. Výběr ideální kabelky je však poněkud složitější, než by se mohlo zdát, a proto jsme tady my s našimi radami, abyste nikdy s výběrem kabelky nešlápla vedle.

Pokračování textu Tipy, jak vybrat ideální kabelku
Publikováno Napsat komentář

Jak správně nosit kabelku

Kabelka je dokonalý praktický pomocník pro každou dámu, a pokud víte, jak kabelku správně nosit, může být také velice elegantním doplňkem pro váš outfit. Moderní doba si žádá moderní řešení, kterých je právě v dnešní době mnoho a člověk se v nich již může pomalu ztrácet. My vám tedy poradíme, jak správně kabelku nosit, abyste vždy vypadala co nejstylověji.

Pokračování textu Jak správně nosit kabelku