Publikováno Napsat komentář

Jak správně nosit kabelku

Kabelka je dokonalý praktický pomocník pro každou dámu, a pokud víte, jak kabelku správně nosit, může být také velice elegantním doplňkem pro váš outfit. Moderní doba si žádá moderní řešení, kterých je právě v dnešní době mnoho a člověk se v nich již může pomalu ztrácet. My vám tedy poradíme, jak správně kabelku nosit, abyste vždy vypadala co nejstylověji.

Kabelky odjakživa plní funkci nosiče potřebných věcí pro ženy, jenomže v dnešní době se tuto praktičnost pokouší dámy čím dál tím víc spojit s elegancí, a často tak kvůli nesprávné kombinaci kabelky se zbytkem outfitu vznikají prazvláštní výjevy, kterých se samozřejmě snažíme vyvarovat. A proto si pojďme říct, co je při nošení kabelek nejdůležitější.

Správná velikost je základ

Velikost je stěžejní parametr kabelky vzhledem ke své nositelce. Malé ženy by se proto měly vyhnout velkým kabelkám, které zvýrazní jejich menší vzrůst. Nevhodně zvolená velikost kabelky také dokáže přidat opticky i několik kilo navíc. Proto by ženy s vyšší štíhlou postavou měly nosit spíše širší kabelky, které ladí s jejich postavou než ty naducanější.

velká kabelka
Velké kabelky nejsou pro malé ženy

Celkový styl má přednost

Častým mýtem dnešní doby je nutnost míti barevně sladěné boty s kabelkou. Toto možná platilo dříve, nicméně nyní se dává přednost celkovému sladění outfitu. Proto při výběru kabelky dbejte nejen na vhodnou obuv.

Jak kabelku nosit

Existuje mnoho způsobů, jak kabelku uchopit a jak ji následně nosit. Říká se, že styl držení kabelky může leccos prozradit o vaší osobnosti. Nicméně základní radou je, ať si každá dáma nosí kabelku pro ni co nejpohodlněji a nejpřirozeněji. Není důležité, co si kdo o nás myslí, ale jak my se cítíme.

Nošení kabelky crossbody

Oblíbeným trendem hlavně u mladých dam je nošení kabelky crossbody, čili přes tělo. Výhodou tohoto stylu nošení je to, že vám kabelka z ramena nepadá a nemusíte si ji tak celou dobu hlídat. Avšak tento styl není zrovna módní a nepůsobí příliš elegantně.

kabelka crossbody
Stále oblíbenější nošení kabelky crossbody

Nošení kabelky na rameni

Zato klasické nošení kabelky na rameni je stále nejčastější variantou, a to zcela po právu, neboť působí stylově a když se vychytá kombinace kabelky s outfitem, pak není lepší varianty nošení. 

Kabelka na rameni
Stále nejpopulárnější nošení kabelky na rameni

Nošení kabelky v ruce

Při nošení větších kabelek je pak ideální variantou nošení v ruce, protože vás větší taška nijak nebude limitovat při vašem pohybu. Tato varianta je nejčastější pro dámy, které nosí v tašce více věcí a potřebují tak skloubit styl s praktičností.

Větši kabelka v ruce
V ruce se nosí hlavně větší kabelky

Kabelka jako nepostradatelný pomocník

Základní poučkou pro dámy je – nikdy nevycházet z domu bez kabelky. Kabelka totiž doladí váš outfit a můžete v ní mít vše, co se vám případně bude hodit. Jak kabelku budete nosit záleží už pouze na vás, nicméně vždy dbejte na dokonalé sladění se zbytkem oblečení. Každopádně nikdy neuděláte chybu, pokud budete nosit kabelku tradičně na rameni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *