Publikováno Napsat komentář

Tipy, jak vybrat ideální kabelku

Kabelka patří ke každé dámě jako máloco. A také proto je potřeba vždy vybrat co nejvhodnější kabelku, aby imponovala vaší postavě a doladila váš originální styl. Výběr ideální kabelky je však poněkud složitější, než by se mohlo zdát, a proto jsme tady my s našimi radami, abyste nikdy s výběrem kabelky nešlápla vedle.

Samozřejmě nejde vybrat jednu univerzální kabelku pro všechny příležitosti, proto by každá žena měla disponovat alespoň čtyřmi kabelkami, které jsou vhodné pro různé situace. Tou první by měla být základní praktická kabelka, kterou budete nosit nejčastěji, ať už půjdete do práce nebo třeba nakupovat.

Druhým typem kabelky by měla být větší kabelka, určená převážně na cesty, kde se mimo základních potřeb vlezou i další věci, které se při cestách mohou hodit. Třetí do party kabelek by měla být sportovní kabelka, kterou budete nosit hlavně na výlety. A do čtveřice by ve vašem šatníku neměla chybět společenská kabelka, která vás bude doprovázet na plesy nebo svatby.

Výběr kabelky

Při výběru nové kabelky se musíme odrazit právě od požadovaného typu kabelky. Musíme tedy vědět, jestli nám kabelka bude sloužit pouze na běžné nošení, nebo bychom s ní rádi chodili také na výlety. Na cestování pak jak jsme si řekli je vhodnější větší varianta. Pokud jste se tedy rozhodla pro některý z typů, můžeme zamířit do výběru hlouběji.

Proporce kabelky

Proporcemi kabelky rozumějme nejen tvar a velikost, ale také vnitřní prostor kabelky. Co se týče tvaru a velikosti kabelky, záleží vždy na postavě její nositelky. Kabelka totiž dokáže opticky ovlivnit vnímání vašeho těla. Malé ženy by se měly vyhnout velkým kabelkám, které zvýrazní menší vzrůst. Ženy s ne úplně dokonalou postavou by se měly vyhnout rovným tvarům kabelky, které působí kontrastně vzhledem k jejich postavě.

Různé typy kabelek
Kabelka může mít mnoho podob a velikostí

Samozřejmě velikost kabelky vybíráme podle toho, co v ní všechno chceme nosit. Pokud máme ve zvyku nosit pouze ty nejzákladnější věci, jako telefon, rtěnka, parfém či kapesníčky, stačí nám kabelka menší. Pokud však jste zvyklí cestou s knihou nebo menší lahví, určitě je potřeba zvolit kabelku větších rozměrů.

U vnitřního prostoru kabelky už nezáleží tolik na stylu, jako spíše na praktičnosti. Je potřeba si při výběru rozvrhnout, co ve které kapsičce budete případně nosit a jestli vám rozložení kapsiček vyhovuje. Hlavně jde o to, abyste do kabelky sáhla a vytáhla co nejdříve ihned to, po čem zrovna toužíte.

Barva kabelky

Při výběru barvy kabelky je potřeba se zamyslet také nad vaším oblečením. Je totiž důležité, aby šlo kabelku sladit s prvky vašeho outfitu. Nejčastější barvy kabelek jsou černá, hnědá, šedá, bílá nebo červená, což koresponduje s nejčastějšími barvami svršků oblečení. Pokud však chcete vyčnívat, nebo máte veselejší barevné šaty, rozhodně se nebojte dalších barev, které ideální doladí váš styl.

Barevná kabelka
Barva kabelky musí dokonale ladit s vaším outfitem

Materiál kabelky

Materiál kabelky má vliv nejen na její vzhled, ale také na její trvanlivost. Pokud chcete společnici na dlouhá léta, je kůže tím pravým materiálem pro vás. To však pouze v případě, že se o koženou kabelku budete pečlivě starat. Pokud nechcete trávit čas starostí nad kabelkou, určitě si vyberte některou vyrobenou ze syntetických materiálů.

Výběr kabelky chce trpělivost

Před samotnou návštěvou obchodu je nutno projít si pečlivě jednotlivé body, abyste pak věděla, na co se při výběru zaměřit a ušetřila si tak čas. Samozřejmě můžete v obchodě narazit na kabelku, která se vám hodně líbí, ale nesplňuje určitě požadavky, no nemusíte se bát dělat kompromisy, neboť nejdůležitější je vždy pocit, s jakým kabelku budete nosit.

Jednodušeji to už nejde

Výběr kabelky se může zdát složitý a zdlouhavý, což však neplatí, pokud budete hledat kabelku u nás. Už nemusíte obíhat všemožné obchody a ztrácet tak zbytečně energii a čas. Díky tomu, že sdružujeme nabídky různých e-shopů, u nás najdete na jednom místě kabelky všech druhů a barev, po kterých můžete zatoužit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *